Skip to content

GÜÇ ÇÖZÜMLERİ

Endüstriyel dizel motorlar

Perkins, tarım, inşaat, malzeme taşıma ve özel uygulamalarda kullanılan makineler için 1.1L’den 18L’ye ve 10kW’dan 500kW’a kadar eksiksiz bir endüstriyel motor yelpazesi sunar.

Bu ürün yelpazesi, en yeni ve en katı uluslararası emisyon düzenlemelerini karşılayan seçeneklerin yanı sıra henüz bu kadar ileri teknoloji gerektirmeyen ülkeler için daha basit seçenekler de içerir.

Her Perkins motoru, en yeni HVO düşük karbonlu yakıt ile uyumludur.

Enerji Üretim Motorları

Perkins motorları, verimli ve güvenilir güç üretimi konusunda güçlü bir üne sahiptir, bu nedenle dünyanın dört bir yanındaki jeneratör setleri için alıcılar ve OEM’ler tarafından belirtilmektedir.

Perkins’in güç üretim motorları yelpazesi 1,1L’den 61 litreye ve xxKVA’dan XXKVA’ya kadardır. Hem 60hz hem de 50hz bölgeleri için uygun hale getiren bir çalışma hızı seçeneği vardır.

Ürün yelpazesi, farklı küresel emisyon standartlarını karşılayan ürünler içerir.

Her Perkins motoru, en yeni HVO düşük karbonlu yakıt ile uyumludur.

Motorunuzu Özelleştiriyoruz

Perkins motorları 5000’den fazla farklı makine modelinde kullanılmaktadır, bu nedenle OEM’lerin makinelerinin uyum ve işlevsel gereksinimlerine uyarlamak için birçok isteğe bağlı bileşen ve özellik vardır.

Özelleştirme konusunda uzman olan Power TK uygulama mühendisleri, motorunuz için ölçüye uygun bir konfigürasyon tanımlar. İhtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çalışmadan mühendislik ve sistem entegrasyonuna kadar

Power TK, motoru ve çalışma koşullarını derinlemesine anlayan deneyimli bir uygulama ekibine sahiptir. Motor performansını, verimliliğini ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için makine üreticilerini motor entegrasyonu konusunda desteklerler. Bu deneyimli destek, yeni makine projenizin maliyetini ve süresini en aza indirir.

Ekibimiz soğutma paketleri, enstrümantasyon, elektronik ve kablo demetleri gibi ek bileşenler önerecek ve tedarik edebilecektir.

Alternatif güç

Birçok OEM ürün yelpazesine daha düşük karbonlu makineler eklemek istiyor. Birçok makine tipi tamamen elektrikli hale getirilebilir, ancak bu tüm makineler için doğru cevap olmayacaktır. Hibridizasyon veya hidrojen gibi alternatif yakıtlar gibi başka alternatif yollar da mevcuttur.

Power TK, düşük karbonlu güç için eksiksiz bir OEM tasarım ve entegrasyon ortaklığı hizmeti sunmak üzere kardeş şirket Dintec Solutions ile ortaklık yapmaktadır. Ekip, 10 yılı aşkın süredir makineleri başarıyla elektriklendirmektedir.