Skip to content

Parçalar

Power TK'dan orijinal parçalar - En İyi Değer Seçeneği

Orijinal parçalar ve doğru bilgiler, işi ilk seferde doğru yapabileceğiniz anlamına gelir. Parçayı tanımlamak ve onarım bilgilerini aramak için daha az zaman harcayacaksınız. Parçanın motorunuz için özel olarak tasarlandığından emin olursunuz. En önemlisi, ekipmanınız daha kısa sürede çalışır ve üretken olur.

Bizden satın almak için 4 neden:

Tüm bilgiler tek bir yerde.

Doğru parçayı belirlemenize yardımcı olacak bilgilere sahibiz. Perkins motorları tarafından desteklenen birçok farklı makine için binlerce motor çeşidi vardır. Power TK, motorunuz için tam olarak doğru parçayı belirlememizi sağlayan resmi Perkins Motorları bilgilerine doğrudan erişime sahiptir.

Power TK, Türkiye'deki en iyi stok mevcudiyetine sahiptir.

Normalde ertesi gün teslimat için 5000’den fazla parça numarasını Türkiye’de stokluyoruz. Herhangi bir özel parça için normalde 1 hafta içinde tedarik edebiliriz.

Power TK, Perkins uzmanlarıdır.

Teknisyenlerimiz ve parça satış ekibimiz yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Başarılı onarımlar konusunda yılların deneyimine sahibiz ve bir parçanın nasıl takılması gerektiği konusunda bilgi sahibiyiz. Başarılı bir onarım için başka hangi parçaların gerekli olacağı konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.

Seçenekleriniz var.

Onarımı yapacak aletlere veya deneyime sahip olduğunuzdan emin değilseniz, size yardımcı olmamıza izin verin. Perkins sertifikalı teknisyenlerimizden birinin makinenizi onarmasını tercih edebilirsiniz. Veya karmaşık onarımlar için değişim motorlarımızdan birini seçebilirsiniz.