Skip to content

Hakkımızda

Grubumuz

Kalkınma yaklaşımı güçlü bir kültüre dayanmaktadır :

Power TK, Türkiye merkezli özel bir mühendislik kuruluşu olan FÉTIS Group’un bir parçasıdır. FÉTIS Grubu, 9 ülkede 650’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve ağır mobilite (inşaat, tarım makineleri ve birçok özel araç dahil), enerji üretimi ve profesyonel denizcilik sektörlerine odaklanmaktadır.

Uluslararası mevcudiyet

FÉTIS Group, 45 yılı aşkın süredir Perkins distribütörüdür. FÉTIS Group iştirakleri, Fransa’nın batısındaki başlangıç üssünden şu anda Türkiye, Fransa, İspanya, Finlandiya, Estonya ve Afrika’daki 22 ülkede Perkins Engines’in resmi temsilciliğini yapmaktadır.

Kariyer

Power TK’da çalışmak, büyüme ve yatırım için büyük planları olan uluslararası bir şirkete ait olmaktır. Ekip, güven ve işbirliği kültürü ile arkadaş canlısıdır. İş ilginç ve çeşitlidir.

 
Özellikle makine, elektrik ve elektronik mühendisliği alanlarındaki teknik rollerde ekibimize katılacak yeni, hevesli insanlar arıyoruz. 

 
Uygun bir rol görmüyorsanız, ancak dizel motorlar, jeneratörler veya inşaat veya tarım makinelerinin onarımı konusunda uzmanlığınız varsa, sizden haber almak isteriz.

News